Your search results

Apartament me nje dhome gjumi.Apartament me nje dhome gjumi.

33 € to 70 €/day
Rruga Lefter Talo,
shto te të preferuarat
922

Apartament me nje dhome gjumi. Apartment me qera ne Sarande. Teresisht i mobiluar dhe shume afer qendres se qytetit, vija e pare dhe vettem 30 metra larg detit. Ky apartament me qera ne Sarande mund te akomodoje 4+1 persona.

Adresa: Rruga Lefter Talo
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2963
Çmimi: 33 € to 70 €/day
Siperfaqja: 72 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Kati I Prones: 4
Katet E Nderteses: 8
SEA VIEW
BEACH FRONT
BALCONY
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne Sarande.

11 45 m2
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ...
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
30 € to 50 €/day

Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi.

11 65 m2
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mob ...
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
33 € to 70 €/day

Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande.

22 105 m2
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi ...
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
40 € to 80 €/day

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto