Your search results

Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande.

40 € to 80 €/day
Rruga Lefter Talo,
shto te të preferuarat
1808
Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent

Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sarande. Akomodimi ne kete apartament eshte i mundshem per 5+1 persona. Zona eshte shume e qete.

Adresa: Rruga Lefter Talo
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 3302
Çmimi: 40 € to 80 €/day
Siperfaqja: 105 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Kati I Prones: 8
Katet E Nderteses: 12
SEA VIEW
BEACH FRONT
BALCONY
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
THERMIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne S...

30 € to 50 €/day
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
11 45 m2full info

Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi.

33 € to 70 €/day
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
11 65 m2full info

Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ...

33 € to 70 €/day
Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ne Shqiperi. Kompania jone ofron apartamente me qera ne zona te ndryshm ...
Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ne Shqiperi. Kompania jone ofron apartamente me qera ne zona te ndryshm ...
22 120 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto