Your search results

Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore prane detit.

47.000 €
Sazani Street,
shto te të preferuarat
1134

AlbRealProperty, agjensi imobiliare Shqipetare ofron  per shitje nje apartament me dy dhoma gjumi i cili ndodhet ne nje residence ne vije te pare ne Vlore. Apartamenti ne shitje ka pamje nga deti dhe ndertesa ka plazh me rere perpara saj.

Adresa: Sazani Street
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 634
Çmimi: 47.000 €
Siperfaqja: 96 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Viti I Ndërtimit: 2013-05-01
Kati I Prones: 3
Katet E Nderteses: 5
SEA VIEW
BALCONY
LIFT
PARKING AREA
BUILDING STATUS FINISHED

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

12
Albania Real Estate

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne...

52.500 €
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
11 75 m2full info
13
Property for sale in Albania
sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shit...

40.000 €
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
11 70 m2full info
11
Real Estate For sale in Albania
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pa...

64.000 €
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
2 102 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto