Your search results

Residence ne shitje ne Shqiperi – Apartament dhoma gjumi per shitje ne Sarande

97.000 €
Mithat Hoxha,
shto te të preferuarat
2132

Apartamente para plazh per shitje ne Sarande, Shqiperi. Dy dhoma gjumi apartament me pamje nga deti Panorama. E vendosur në anën perëndimore të Sarandës, në zonën më të qetë të qytetit me plazh privat në frontin. me cilësi të lartë qëndrimit të ndërtimit. Çmimi Apartment pa taksa.

Kjo faqe eshte perkthyer automatikisht. Agjentet tane jane duke punuar per perkthimin e kesaj faqeje. Ju lutemi te vizitoni versionin e gjuhes anglese per te lexuar tekstin origjinal.

Adresa: Mithat Hoxha
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 1449
Çmimi: 97.000 €
Siperfaqja: 97 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Viti I Ndërtimit: 2013-06-01
Kati I Prones: 6
Katet E Nderteses: 8
SEA VIEW
BEACH FRONT
WATER FRONT
MOUNTAIN VIEWS
PRIVATE BEACH AREA
BALCONY
LIFT
PARKING AREA
GREEN AREAS
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
11 45 m2full info

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
22 108 m2full info

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
22 120 m2full info

Alket Zani

Sales manager
+355 67 400 0144
alket@albrealproperty.com
alket.zani

Me Kontakto