click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Advanced Search

0 € to 600.000 €

we found 0 results

Apartamente me qera ne Vlore. plazhi Radhimes.

350 € per month
Favorite
Your search results
Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent Albania rent

Overview

  • Updated On:
  • October 7, 2018
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Garages
  • 70.00 m2
  • Year Built: 2016-05-01

Property Description

Apartamente me qera ne Vlore.

. Zgjidhni mundeste me te mira per apartamente me qera ne Vlore nga portofoli i pronave te AlbRealProperty. Ne ofrojmë me qera katër apartamente pushimi të vendosura në një ndertese te ndertuar se fundi në zonën e plazhit te Radhimes. Ju ftojmë  te përfitoni nga kjo ofertë per apartamente me qera ne Vlore qe jepen me qera ekskluzisht Shqipëri nga AlbRealPropetty. Ndërtesa është e vendosur 250 metra në distancë nga plazhi i rrethuar me pemë dhe fusha të gjelbra dhe kodrat. Kjo është një pronë e rrethuar dhe parkim falas brenda për mysafirët është gjithashtu i mundur, në zonat e përbashkëta ka edhe një barbecue në dispozicion për mysafiret. Pronarët kanë treguar kujdes per çdo detaj për të krijuar mjedisin më të mirë për mysafirët qe vendosin të kalojnë pushimet e tyre në këtë mundësi  unike per apartamente me qera ne Vlore, në zonën e plazhit Radhimes. Secili prej apartamenteve mund të mirëpresin deri në 4 mysafir. Ka shpejtësi të lartë lidhje interneti wi-fi  në të gjitha apartamente dhe TV kabllor. Zona Plazhi Radhims është plot me bare dhe restorante plazhet e bukura dhe ujëra të pastra. Ka shumë tradicionale shqiptare, peshkut dhe restorante italiane. Apartamentet janë të vendosura në 20 minuta me makinë largesi nga parku kombëtar i Llogarasë, një nga vendet turistike më të preferuar në Shqipëri dhe 20 minuta nga qyteti i Vlorës. Qyteti më i afërt është Orikum në vetëm pesë minuta me makinë. Apartamentet kanë mobilje të cilësisë shumë të mirë ,ajer te kondicionuar, kuzhinë të pajisur plotësisht dhe tavolina dhe karrige per jashtë . Kompania jonë do t’ju ofrojë mbështetjen e plotë jo vetëm për transportin, makinë me qira, taksi apo çfarëdo që ju zgjidhni, por gjithashtu do të jemi të gatshëm për të ju ndihmuar për çdo nevojë apo kërkesa shtesë ose në ndonjë informacion në lidhje me zonën që ju mund të keni nevojë. Në qoftë se ju zgjidhni për të prenotuar apartamente me qera ne Vlore me AlbRealProperty ju zgjidhni opsionin më të sigurt në treg për shkak se ju vendosni të keni mbështetjen e popullit tonë me përvojë në territorin plotësisht të trajnuar për të ndihmuar klientët ndërkombëtarë në Shqipëri. Mos ngurroni të kontaktoni AlbRealProperty për më shumë informacion ose opsione të tjera me qira Shqipëri në dispozicion në zonat e Vlorës dhe Sarandës.

City:
Area:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 4961
Price: 350 € per month
Property Size: 70.00 m2
Property Lot Size: 100.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Viti i Ndërtimit: 2016-05-01
Kati i Prones: 3
Katet e Nderteses: 3

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0122; WhatsApp

Compare Listings

Henri Novruzaj (Eno)