Your search results

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne Vlore

52.500 €
Aleksander Moisiu,
shto te të preferuarat
242
Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate

Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore.

AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në prona ne shitje ne Shqipëri. Një apartament me nje dhomë gjumi në nje objekt ne ndërtimin e shumë afër përfundimit sapo kalon “tunelin”, një pike referimi nga metë njohurat në qytetin e Vlorës. Objekti është i vendosur në afërsi të plazhit te vilave, një nga plazhet më të preferuara nga ana e vendasve dhe turisteveqe vizitojne plazhet e Vlorës. Rrethuar me pemë ulliri dhe portokalli, kjo ndërtesë me cilësi të lartë duket se do te kthehet shume shpejt ne nje nga pronat ne shitje me te kerkuara si nga Shqipëria dhe jashtë vendit. Kjo është një ndërtim me cilësi të lartë me izolim termik dhe akustik. Ndodhet edhe një pishinë në objekt. Ky është një apartament I bollshem me nje dhomë gjumi dhe me një pamje të plotë dhe shumë të bukur e detit. Ai është i vendosur në katin e dytë të një ndërtese pesë kate dhe i pozicionuar veri-lindje dhe veri-perëndim. Ka mjaft hapësirë ​​në dhomen e ndjenjes dhe kuzhinë edhe dalje në ballkon dhe plot dritë. Nga ballkoni ju mund të shijoni dhe relaksoheni me pamje nga deti dhe mali. Ka mjaft hapësirë ​​në dhomën e gjumit dhe çfarë e bën atë më interesant është pamje mbresëlënëse deti nga dritarjaTe zgjohesh çdo ditë me këtë pamje mbresëlënëse do tju bëjë më optimist në fillimin tuaj të ditës. Ju mund të kaloni pushimet tuaja apo e përdorin atë për biznes, ose të kombinuar të dy me programin intensiv së qirasë të AlbRealProperty. Kjo do të thotë që ju mund të shijonië këtë prone ne shitje në Shqipëri dhe gjithashtu fitim nga sajë tuaj investimeve për mbështetjen tonë në këtë proces. Nëse ju kontaktoni kompaninë tonë, ne do t’ju ofrojë të gjitha informatat e nevojshme dhe do të shpjegojë në detaje procesin e blerjes së pasurive të patundshme në Shqipëri dhe në qoftë se ju zgjidhni kompaninë tonë ne do të punojmë shumë për transaksion të sigurt të kësaj prone ne shitje dhe të ju ndihmojmë të ketë sukses kërkimi juaj për pasuri të patundshme në Shqipëri.

Mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë informacion. Ne do të jenë të lumtur për të ndihmuar të filluar me strehimi gjatë turneut tonë të lirë e pronës dhe me këshilla ligjore dhe financiare. Kompania jonë ofron mobilimin  e apartamentit për ju me ndihmën e një arkitekti.

Adresa: Aleksander Moisiu
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 4707
Çmimi: 52.500 €
Siperfaqja: 75 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2016
Kati I Prones: 2
Katet E Nderteses: 5

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartamente ne Vlore. Ndertim i cilesise se ...

Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
albrealproperty
20
buy apartment in Albania_20

Blej apartament në Shqipëri. Shitje apartame...

39.000 €
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
11 74 m2full info
11
real estate in Albania

Shitet apartament ne Vlore. Prona ne shitje.

59.500 €
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto