click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Advanced Search

0 € to 600.000 €

we found 0 results

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne Vlore

52.500 €
Aleksander Moisiu,
Favorite
Your search results
Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate Albania Real Estate

Overview

  • Updated On:
  • January 24, 2017
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Garages
  • 75.00 m2
  • Year Built: 2016

Property Description

Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore.

AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në prona ne shitje ne Shqipëri. Një apartament me nje dhomë gjumi në nje objekt ne ndërtimin e shumë afër përfundimit sapo kalon “tunelin”, një pike referimi nga metë njohurat në qytetin e Vlorës. Objekti është i vendosur në afërsi të plazhit te vilave, një nga plazhet më të preferuara nga ana e vendasve dhe turisteveqe vizitojne plazhet e Vlorës. Rrethuar me pemë ulliri dhe portokalli, kjo ndërtesë me cilësi të lartë duket se do te kthehet shume shpejt ne nje nga pronat ne shitje me te kerkuara si nga Shqipëria dhe jashtë vendit. Kjo është një ndërtim me cilësi të lartë me izolim termik dhe akustik. Ndodhet edhe një pishinë në objekt. Ky është një apartament I bollshem me nje dhomë gjumi dhe me një pamje të plotë dhe shumë të bukur e detit. Ai është i vendosur në katin e dytë të një ndërtese pesë kate dhe i pozicionuar veri-lindje dhe veri-perëndim. Ka mjaft hapësirë ​​në dhomen e ndjenjes dhe kuzhinë edhe dalje në ballkon dhe plot dritë. Nga ballkoni ju mund të shijoni dhe relaksoheni me pamje nga deti dhe mali. Ka mjaft hapësirë ​​në dhomën e gjumit dhe çfarë e bën atë më interesant është pamje mbresëlënëse deti nga dritarjaTe zgjohesh çdo ditë me këtë pamje mbresëlënëse do tju bëjë më optimist në fillimin tuaj të ditës. Ju mund të kaloni pushimet tuaja apo e përdorin atë për biznes, ose të kombinuar të dy me programin intensiv së qirasë të AlbRealProperty. Kjo do të thotë që ju mund të shijonië këtë prone ne shitje në Shqipëri dhe gjithashtu fitim nga sajë tuaj investimeve për mbështetjen tonë në këtë proces. Nëse ju kontaktoni kompaninë tonë, ne do t’ju ofrojë të gjitha informatat e nevojshme dhe do të shpjegojë në detaje procesin e blerjes së pasurive të patundshme në Shqipëri dhe në qoftë se ju zgjidhni kompaninë tonë ne do të punojmë shumë për transaksion të sigurt të kësaj prone ne shitje dhe të ju ndihmojmë të ketë sukses kërkimi juaj për pasuri të patundshme në Shqipëri.

Mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë informacion. Ne do të jenë të lumtur për të ndihmuar të filluar me strehimi gjatë turneut tonë të lirë e pronës dhe me këshilla ligjore dhe financiare. Kompania jonë ofron mobilimin  e apartamentit për ju me ndihmën e një arkitekti.

Address: Aleksander Moisiu
City:
State/County:
Zip: 9401
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 4707
Price: 52.500 €
Property Size: 75.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Viti i Ndërtimit: 2016
Kati i Prones: 2
Katet e Nderteses: 5

Similar Listings

Shitje
hot deal

Apartament i ri ne plazh ne shitje në Vlorë ...

83.000 €
Apartament i plotë frontal me pamje nga deti për shitje në Vlorë Shqipëri. Prona ndodhet n [more]
Apartament i plotë frontal me pamje nga deti për shitje në Vlorë Shqipëri. Prona ndodhet në një ndërtesë bregdetare [more]
17
apartment in Vlora promenade for sale.
Shitje
hot deal

Shitet apartament me hapsire te bollshme me ...

110.700 €
Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje. E vendosur ndoshta në [more]
Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje. E vendosur ndoshta në një nga zonat më të mira [more]
12
Shitje

Penthouse për shitje në Vlorë me tarracë të ...

175.000 €
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Shitje
sold

Apartament i ri ne shitje ne Vlore. Tek Kala...

68.000 €
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky [more]
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky apartament i cili përmban [more]

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0122; WhatsApp

Compare Listings

Henri Novruzaj (Eno)