Your search results

Kolektivi AlbRealProperty

Albania Real Estate opportunity

Apartamente ne Vlore. Ndertim i cilesise se ...

Feb 06, 2017
Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
Vazhdo Leximin
Albania rent

Apartamente me qera ne Vlore. plazhi Radhime...

Feb 02, 2017
Apartamente me qera ne Vlore. . Zgjidhni mundeste me te mira per apartamente me qera ne Vlore nga portofoli i prona ...
Vazhdo Leximin
house for sale in Albania

Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Vlora, zona Uj...

Jan 30, 2017
Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Nje mundësi e re ofruar nga AlbRealProperty në Vlorë. Kjo shtëpi për shitje në Shqipë ...
Vazhdo Leximin
for rent in vlora

Jepet me qera ne Vlore. Shtepi ne fshatin Ra...

Jan 29, 2017
Me qera ne Vlore. Shtëpi në fshatin Radhime. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi unike për qera ne Vlore. Një sht ...
Vazhdo Leximin
buy apartment in Albania_20

Blej apartament në Shqipëri. Shitje apartame...

Jan 28, 2017
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
Vazhdo Leximin
real estate in Albania

Shitet apartament ne Vlore. Prona ne shitje.

Jan 26, 2017
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...
Vazhdo Leximin
rent apartment in Albania

Apartament me qera ne Vlore. Kompleksi Oslo.

Jan 25, 2017
AlbRealProperty ofron një mundësi shumë të mirë qoftë se të ju doni të merrni me qira apartament në Shqipëri, Ky ës ...
Vazhdo Leximin
property rent in Albania

Apartamente ne Vlore. Prona ne Vlore. Prona ...

Jan 20, 2017
Apartament me siperfaqje te bollshme ne Vlore shume prane detit. AlbRealProperty ofron këtë pronë me qera në Shqipë ...
Vazhdo Leximin
Albania Real Estate

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne...

Dec 19, 2016
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
Vazhdo Leximin
rent vila in Albania

Vila me qera. Radhime,Vlore

Dec 14, 2016
  AlbRealProperty ju ofron kete vile me qera ne Radhime,Vlore. Kjo eshte nje prone eksluzive e AlbRealProperty ...
Vazhdo Leximin
Villa in Albania

Vile ne shitje ne Vlore.

Jul 23, 2016
pronë ekskluzive për shitje nga AlbRealProperty. Kjo vilë është e vendosur në një vend të qetë dhe të bukur të gjir ...
Vazhdo Leximin
Apartment for rent in Albania apartment in Vlora

Apartament me qera ne Vlore tek kompleksi Os...

Mar 17, 2016
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
Vazhdo Leximin
Industrial Property in Albania

Prone ne shitje ne Vlore. Ndertese industria...

Mar 12, 2016
AlbRealProperty, agjensi imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje ndertese industriale ne Vlore. -Objekti.      ...
Vazhdo Leximin
one bedroom for rent in Saranda

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne S...

Feb 29, 2016
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
Vazhdo Leximin
Property for sale in Albania

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shit...

Feb 28, 2016
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
Vazhdo Leximin
Real Estate For sale in Albania

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pa...

Feb 28, 2016
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
Vazhdo Leximin
Aprtment for sale in Albania

Prone ne shitje ne Vlore. Apartament I mobil...

Feb 21, 2016
Apartament i kendshem me pamje nga deti per shitje ne Vlore . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qy ...
Vazhdo Leximin

Investoni ne Shqiperi. Ndertese ne shitje ne...

Dec 28, 2015
Investoni ne Shqiperi me kompanine AlbRealProperty. Mundesi e vecante investimi ne zonen e ujit te ftohte vetem 300 ...
Vazhdo Leximin

Hotel ne shitje ne Vlore.

Dec 26, 2015
AlbRealProperty, Agjencia Shqiptare e Real Estate, ofron një hotel per shitje ne Vlore. Hoteli ndodhet 300 metra la ...
Vazhdo Leximin

Garsoniere ne shitje ne Shqiperi ne qytetin ...

Dec 26, 2015
Garsoniere ne shitje ne Shqiperi ne Vlore. Bleresi i ardhshem ka mundesine e perdorimit te kopshtit perpara ballkon ...
Vazhdo Leximin

Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gju...

Dec 26, 2015
Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gjumi. Ne qytetit bregdetar te Vlores ofrohen mundesi te panumerta apartam ...
Vazhdo Leximin

Apartament me verande ne shitje ne Shqiperi,...

Dec 26, 2015
Apartament me verande ne shitje ne Shqiperi, Vlore. Ne qytetin e Vlores ofrohet per shitje nje apartament me nje dh ...
Vazhdo Leximin

Studio-apartment Vlore, Shqiperi.

Dec 26, 2015
Studio-apartment ne Vlore, Shqiperi. Residenca ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit dhe vetem 10 minuta ...
Vazhdo Leximin

Apartament me verande dhe pamje deti ne shit...

Dec 24, 2015
Apartament me pamje deti ne shitje ne Vlore, Shqiperi. AlbRealProperty, agjensia imobiliare Shqipetare ju ofron apa ...
Vazhdo Leximin