Advanced Search

0 € to 600.000 €

we found 0 results

Pronës për Shitje në Vlorë

Vlora është një vend me diell dhe e natyrshme e cila është e vendosur kufirin e detet Adriatik dhe Jon. Edhe vetëm fraza e parë është e mjaftueshme për të shpjeguar se pse AlbRealProperty Real Estate është e përqendruar kryesisht në pronë per shitje ne Vlore. Vlora nuk është vetëm të ofruar egër natyrës dhe detit anë, edhe kjo është e treta nga qytetet më të mëdha në Shqipëri. Për investime të pronës në Ballkan ne jemi të sigurt se Vlora do të jetë një minierë ari e tregut në disa vite. me përvojë, agjentët tanë të investimeve të pronës të AlbRealProperty, janë duke punuar në pronë për shitje në bazën e të dhënave Vlore pothuajse çdo ditë për të mbajtur atë përditësuar për klientët tanë dhe investitorët.

Kjo faqe eshte perkthyer automatikisht. Agjentet tane jane duke punuar per perkthimin e kesaj faqeje. Ju lutemi te vizitoni versionin e gjuhes anglese per te lexuar tekstin origjinal.

Vizitoni Zyrën e Vlorës tonë për Pronave për Shitje në Vlorë

Para se të vendosni për të bërë investimet tuaja ne highly sugjeroj që të vijnë për të vizituar zyrën tonë në qendër të Vlorës dhe të ketë një turne udhëzues me agjentët tanë të investimeve të pronës për të zbuluar më të mira mundësitë për investime të pronës në Vlorë dhe të dini në lidhje me shumë për këtë rajon të bukur.

Shitje
hot deal

Uusi rantahuoneisto myytävänä Vlora Albanias...

83.000 €
Täydellinen merinäköala huoneisto myytävänä Vlora Albaniassa. Kiinteistö sijaitsee rantaho [more]
Täydellinen merinäköala huoneisto myytävänä Vlora Albaniassa. Kiinteistö sijaitsee rantahotellissa, luultavasti läh [more]
1 1 83.00 m2details
17
apartment in Vlora promenade for sale.
Shitje
hot deal

Tilava kahden makuuhuoneen huoneisto Vlora-k...

110.700 €
Tilava kahden makuuhuoneen huoneisto Vlora-kävelykadulla myytävänä. Tämä Vlora-kävelykadul [more]
Tilava kahden makuuhuoneen huoneisto Vlora-kävelykadulla myytävänä. Tämä Vlora-kävelykadulla sijaitseva huoneisto s [more]
2 2 123.50 m2details
12
Shitje

Penthouse myytävänä Vlorassa, tilavalla tera...

175.000 €
Tämä kirjoitus on saatavilla ainoastaan näillä kielillä: Amerikanenglanti.
Tämä kirjoitus on saatavilla ainoastaan näillä kielillä: Amerikanenglanti.
2 2 310.00 m2details
12
Projekte, Investimet
hot deal

Huoneistot myytävänä Sarandassa. Uusi projek...

Huoneistot myytävänä Sarandassa. DIAMOND RESIDENCE Olemme iloisia voidessamme esitellä tei [more]
Huoneistot myytävänä Sarandassa. DIAMOND RESIDENCE Olemme iloisia voidessamme esitellä teille tämän uuden hankkeen, [more]
17
Apartment for rent in Albania apartment in Vlora
Shitje

Yhden makuuhuoneen asunto vuokrattavana Vlor...

54.000 €
Vuokraa asunto Albaniassa AlbRealProperty tarjoaa yksinoikeudella asunto vuokrattavana yhd [more]
Vuokraa asunto Albaniassa AlbRealProperty tarjoaa yksinoikeudella asunto vuokrattavana yhden makuuhuoneen, Albania. [more]
1 1 70.00 m2details
22
Bougainville Bay Resort
Shitje

Bougainville Bay lomakylä. Asunto myytävänä ...

85.000 €
Kahden makuuhuoneen asunto myytävänä Bougainville Bay:ssä, ainoassa Sarandan kaupungin lom [more]
Kahden makuuhuoneen asunto myytävänä Bougainville Bay:ssä, ainoassa Sarandan kaupungin lomakylä-kohteessa. Täältä l [more]
2 1 72.00 m2details
19
Real Estate in Saranda
Shitje

Kiinteistöt Albaniassa. Exclusive myynti oik...

70.000 €
Adria Residence, uusi korkeatasoinen rakennuskohde. Valmistunut tammikuussa 2015, sinulla [more]
Adria Residence, uusi korkeatasoinen rakennuskohde. Valmistunut tammikuussa 2015, sinulla on mahdolllisuus valita e [more]
2 1 103.00 m2details
19
Sale apartment, Saranda, Albania
Shitje

Asunto Albaniassa. Asunto myytävänä Sarandas...

57.800 €
Yhden makuuhuoneen asunto myytävänä Sarandassa, Albaniassa. Rauhallinen sijainti ihanalla [more]
Yhden makuuhuoneen asunto myytävänä Sarandassa, Albaniassa. Rauhallinen sijainti ihanalla merinäkymällä. Vain kahde [more]
1 1 68.00 m2details
Shitje
sold

Uusi asunto myytävänä Vlora

68.000 €
Uusi asunto myytävänä Vlorassa Tämä huoneisto sijaitsee yhdellä kaupungin parhaista alueis [more]
Uusi asunto myytävänä Vlorassa Tämä huoneisto sijaitsee yhdellä kaupungin parhaista alueista. Huoneistosta on merin [more]
1 1 89.00 m2details
Shitje

Myytävänä asunto myytävänä Vlorassa.

55.000 €
Myytävänä asunto myytävänä Vlorassa. Hieno mahdollisuus. kahden makuuhuoneen huoneisto, jo [more]
Myytävänä asunto myytävänä Vlorassa. Hieno mahdollisuus. kahden makuuhuoneen huoneisto, joka voidaan muuttaa kauppo [more]
2 1 70.00 m2details
11
Shitje
sold

Huoneisto merinäköalalla Albaniassa. Vloran ...

72.000 €
Täysi etuosan merinäköala huoneisto Albaniassa. Olemme iloisia voidessamme esitellä sinull [more]
Täysi etuosan merinäköala huoneisto Albaniassa. Olemme iloisia voidessamme esitellä sinulle uuden kiinteistön myytä [more]
2 1 75.00 m2details
16
vila for sale in Vlora001
Shitje

Vila for sale in Vlora. Great opportunity.

380.000 €
Tämä kirjoitus on saatavilla ainoastaan näillä kielillä: Amerikanenglanti.
Tämä kirjoitus on saatavilla ainoastaan näillä kielillä: Amerikanenglanti.
3 2 280.00 m2details

Compare Listings