Advanced Search

0 € to 600.000 €

we found 0 results

Pronave për shitje në Sarandë

Si ne gjithmonë të përqëndrohet për të dhënë fitim më të mirë për klientët tanë për investime të pronës, ne mbledhim pasurinë më të vlefshme për shitje në bazën e të dhënave të Sarandës. Me këtë listë ju mund të gjeni zgjidhjet më të mira për buxhetin tuaj dhe të ketë shërbimin e AlbRealProperty për zgjidhje gardian. Vetëm të zgjidhni pronën tuaj nga prona jonë për shitje në renditjen e Sarandës dhe të kontaktoni me agjentët tanë pronës. Pjesa tjetër është profesioni ynë, që të ju japin shërbimin më të efektshme.

Kjo faqe eshte perkthyer automatikisht. Agjentet tane jane duke punuar per perkthimin e kesaj faqeje. Ju lutemi te vizitoni versionin e gjuhes anglese per te lexuar tekstin origjinal.

12
Projekte, Investimet
hot deal

Apartamente ne shitje ne Sarande. Projekt i ...

Apartamente per shitje ne Sarande. DIAMOND RESIDENCE Kemi kënaqësinë t’ju prezantojm [more]
Apartamente per shitje ne Sarande. DIAMOND RESIDENCE Kemi kënaqësinë t’ju prezantojm këtë projekt të ri për t [more]
22
Bougainville Bay Resort
Shitje

Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne ...

85.000 €
Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartam [more]
Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartament me dy dhoma gjumi për [more]
2 1 72.00 m2details
19
Real Estate in Saranda
Shitje

Real Estate në Shqipëri. Të drejtat ekskluzi...

70.000 €
Shitje apartamentesh Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi dhe me pamje deti për shitje në [more]
Shitje apartamentesh Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi dhe me pamje deti për shitje në Sarandë Adria Residence. [more]
19
Sale apartment, Saranda, Albania
Shitje

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Sh...

57.800 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shiperi. Qyteti i Sarandës është një bukuri jugo [more]
Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shiperi. Qyteti i Sarandës është një bukuri jugore e veçantë. Me të gjith [more]
26
Shitje

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne [more]
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z [more]
1 1 45.00 m2details
16
Shitje

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti d [more]
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  [more]
2 2 108.00 m2details
19
Shitje

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe [more]
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum [more]
2 2 120.00 m2details
13
Property in Albania
Shitje

Prona ne shitje ne Shqiperi. Apartamente ne ...

45.000 €
Prona ne shitje ne Shqiperi. Apartamente ne Sarande. Apartament me nje dhome gjumi ne shit [more]
Prona ne shitje ne Shqiperi. Apartamente ne Sarande. Apartament me nje dhome gjumi ne shitje ne Sarande. Ky apartam [more]
1 1 65.00 m2details
15
Shitje

Dy dhoma gjumi pozicionuar mirë apartament p...

85.000 €
Apartament me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Riviera, eshte nje ndertese e re me cil [more]
Apartament me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Riviera, eshte nje ndertese e re me cilesi te larte ndertimi me [more]
2 1 85.00 m2details
12
Shitje

Ndërtesa me cilësi të lartë, Apartament per ...

70.000 €
Investoni ne Sarande. Prona ne Sarande. Apartament me nje dhome gjumi ne shitje ne pjesen [more]
Investoni ne Sarande. Prona ne Sarande. Apartament me nje dhome gjumi ne shitje ne pjesen jugore te Sarandes ne nje [more]
1 1 70.00 m2details
16
one bedroom apartment view
Shitje

Shitje apartamentesh ne Shqiperi, Sarande.

75.000 €
Shitje apartamentesh ne Shqiperi, Sarande. Ne pjesen jugore te Sarandes ndodhet ndertesa R [more]
Shitje apartamentesh ne Shqiperi, Sarande. Ne pjesen jugore te Sarandes ndodhet ndertesa Riviera ne te cilen kompan [more]
1 1 70.00 m2details
16
Shitje

Prona ne shitje ne Sarande.

90.000 €
Shitje apartamentesh ne Shqiperi, Sarande. Ne pjesen jugore te Sarandes ndodhet ndertesa R [more]
Shitje apartamentesh ne Shqiperi, Sarande. Ne pjesen jugore te Sarandes ndodhet ndertesa Riviera ne te cilen kompan [more]
2 1 100.00 m2details

Compare Listings