Blerë pronë në Shqipëri

AlbRealProperty ka një pronë blerjen shërbim udhëzues për pronat shqiptare. Është shumë e lehtë për pronat ekran para pronës blerë në Shqipëri. Gjithashtu agjentëve tanë të pronës janë të gatshëm për t’ju ndihmuar me gjuhën tuaj amtare para, ndërkohë që dhe pasi të keni blerë pronë në Shqipëri. AlbRealProperty ka gardian blerjen e pronës zgjidhje për t’i dhënë mundësi më të mira për klientët tanë. Shërbimi blerjen e pronës për ne nuk është duke përfunduar. Për shembull, në qoftë se ju do të donte për të blerë pronë në Shqipëri; para së gjithash ju lutemi përdorni e kërkimit të pronës tonë motor për pronat e shqiptarëve dhe të përpiqen për të gjetur ndeshjet tuaj më të mirë. Pasi ju të filtruar cilat prona për blerjen në Shqipëri janë më të mirë për ju dhe të cilin e atyre që nuk e pëlqen, me mirësi të kontaktoni me agjentët tanë të menaxhimit të pronës. Agjentët tanë gjithashtu do të ju jap më shumë informacion të detajuar në lidhje me tregun e blerjes së pasurisë në Shqipëri dhe për ato prona. Dhe ju mund të keni lajme në lidhje me pronat e reja dhe mundësitë e cila është e lidhur me ju investim.

Kjo faqe eshte perkthyer automatikisht. Agjentet tane jane duke punuar per perkthimin e kesaj faqeje. Ju lutemi te vizitoni versionin e gjuhes anglese per te lexuar tekstin origjinal.

Blerë pronë në Shqipëri Guide

Kërko në blerjen e pronës tonë në Shqipëri motor kërkimi në faqen tonë të internetit -> Zgjidhni cilat prona janë më të mira të cilat ju nuk i pëlqen -> Kontaktoni me blerjen tonë pronë në Shqipëri agjentë dhe të japë këtë informacion

Compare properties

Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi.

21 72 m2
Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartam ...
Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartament me dy dhoma gjumi për ...
85.000 €

Real Estate në Shqipëri. Të drejtat ekskluzive për shitje Adria

21 103 m2
Shitje apartamentesh Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi dhe me pamje deti për shitje në ...
Shitje apartamentesh Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi dhe me pamje deti për shitje në Sarandë Adria Residence. ...
70.000 €

Apartament ne shitje i mobiluar ne Vlore, Shqiperi.

21 74 m2
Apartament ne shitje i mobiluar ne Vlore, Shqiperi. Apartament për shitje me dy dhoma gjum ...
Apartament ne shitje i mobiluar ne Vlore, Shqiperi. Apartament për shitje me dy dhoma gjumi në Shqipëri, ofrohet ng ...
74.000 €

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shiperi.

11 68 m2
Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shiperi. Qyteti i Sarandës është një bukuri jugo ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shiperi. Qyteti i Sarandës është një bukuri jugore e veçantë. Me të gjith ...
57.800 €

Prona Shqiperi. Apartamente me pamje deti ne Vlore.

11 51 m2
Prona Shqiperi. Apartamente me pamje deti ne Vlore. Vlora është qytet me tradita dhe kultu ...
Prona Shqiperi. Apartamente me pamje deti ne Vlore. Vlora është qytet me tradita dhe kulturë të veçantë. Me bukuri ...
40.100 €

Investoni ne Vlore. Apartament 2+1 prane detit.

21 113 m2
Investoni ne Vlore. Apartament 2+1 prane detit.  Kompania jonë AlbRealProperty,  ofron apa ...
Investoni ne Vlore. Apartament 2+1 prane detit.  Kompania jonë AlbRealProperty,  ofron apartament për shitje me dy ...
63.000 €
hot deal

Prona ne shtitje ne Vlore. Apartament-studio i mobiluar.

11 38 m2
Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje apartament studio ne ...
Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje apartament studio ne Vlore. Apartamenti eshte ...
23.000 €

Vile ne shitje ne Vlore.

45 360 m2
pronë ekskluzive për shitje nga AlbRealProperty. Kjo vilë është e vendosur në një vend të ...
pronë ekskluzive për shitje nga AlbRealProperty. Kjo vilë është e vendosur në një vend të qetë dhe të bukur të gjir ...
399.000 €

Prone ne shitje ne Vlore. Ndertese industriale me mundesi te pafund shfrytezimi.

5.600 m2
AlbRealProperty, agjensi imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje ndertese industriale ...
AlbRealProperty, agjensi imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje ndertese industriale ne Vlore. -Objekti.      ...
2.800.000 €
sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shitje ne Shqiperi

11 70 m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat ...
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
40.000 €
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pamje deti ne shitje ne Vlore.

2 102 m2
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe ...
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
64.000 €
hot deal

Hotel ne shitje ne Vlore.

1517 980 m2
AlbRealProperty, Agjencia Shqiptare e Real Estate, ofron një hotel per shitje ne Vlore. Ho ...
AlbRealProperty, Agjencia Shqiptare e Real Estate, ofron një hotel per shitje ne Vlore. Hoteli ndodhet 300 metra la ...
800.000 €