Kerkim i Avancuar

0 € to 600.000 €

We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Advanced Search

0 € to 600.000 €

we found 0 results

banner_vlore

Me perzgjedhjen më të madhe të shtëpive dhe banesave në Shqipëri, në qytetet e Tiranës, Durrësit, Vlorës dhe Sarandës, ju mund të gjeni shtëpinë tuaj të ardhshme dhe te mbeteni të kënaqur nga pun jonë profesionale. Kemi listuar një gamë të gjerë të llojeve të pronave dhe modeleve, kemi mbuluar çdo gjë nga banesa të thjeshta, shtëpi familjare dhe madje edhe papafingo luksoze apo vila. Në listën tonë janë përfshirë gjithashtu një gamë e gjerë me prona komerciale të tilla si zyra, dyqane, bare, dhe restorante, hotele dhe ndërtesa industriale për shitje ose me qira.

  • AlbRealProperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi. Prona ne shitje dhe qera.
  • Vleresoni me shume pronen tuaj me AlbRealProperty. Kontaktoni agjentet tane.
  • Prezantoni pronen tuaj me klient nderkombetar dhe bleres potencial nga Europa perendimore dhe Rusia
  • Perfitoni me shume nga prona juaj. Njihuni me programin tone intensiv te qiradhenies per pushime. Keshillohuni me ekspertet tane.

banners_al

Prona ne shitje. Apartamente Vlore Sarande

Compare properties

16
Albania invest

Investoni ne Vlore. Apartament 2+1 prane det...

63.000 €
Investoni ne Vlore. Apartament 2+1 prane detit.  Kompania jonë AlbRealProperty,  ofron apartament për shitje me dy ...
Investoni ne Vlore. Apartament 2+1 prane detit.  Kompania jonë AlbRealProperty,  ofron apartament për shitje me dy ...
21 113 m2full info