click to enable zoom
Loading Maps
We didn't find any results
hap harten
Pamje Rrugore Satelitore Hibride Terreni Pozicioni Im Ekran i Plote Mbrapa Para
Advanced Search

0 € to 600.000 €

we found 0 results
Your search results

AlbRealProperty

PAVARESIA SQUARE Demak Tower 7, Vlorë

Mos ngurroni të kontaktoni kompaninë tonë për çdo pyetje në lidhje me pronën në Shqipëri. Sepse kompania jonë është e specializuar për tregun e pronave në Shqipëri, ne do të jemi të lumtur t’ju japim çdo informacion ose shërbim që do t’ju duhet për të investuar, për shitjen e pronës, për qera dhe në marketing në Shqipëri.

Mbi të gjitha ne ju sugjerojmë që të kontrolloni shpesh faqen tonë të internetit për të parë ndryshime dhe futjen e pronave tona të reja. Për momentin ne kemi oferta të mëdha për shitje të pronave në Vlore dhe shitje të pronave në Sarandë. Gjithashtu për të bërë pushimet tuaja më të rehatshme dhe për të krijuar një ambient të ngrohtë familjar, ne mund t’ju ofrojmë apartamente me qira në Sarandë dhe apartamente me qera ne Vlore. Duke pritur kërkesen tuaj, AlbRealProperty.

Na Kontakto