Properties listed in Sold

Compare properties

sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shitje ne Shqiperi

11 70 m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat ...
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
40.000 €
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pamje deti ne shitje ne Vlore.

2 102 m2
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe ...
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
64.000 €
sold

Prone ne shitje ne Vlore. Apartament I mobiluar me dy dhoma gjumi.

22 113 m2
Apartament i kendshem me pamje nga deti per shitje ne Vlore . Apartamenti ndodhet ne nje n ...
Apartament i kendshem me pamje nga deti per shitje ne Vlore . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qy ...
95.000 €
sold

Apartament ne shitje ne qender te Vlores, Shqiperi.

22 122 m2
Apartament ne shitje ne qender  te Vlores, Shqiperi. Agjensia imobiliare Albrealproperty o ...
Apartament ne shitje ne qender  te Vlores, Shqiperi. Agjensia imobiliare Albrealproperty ofron ne shitje nje aparta ...
90.000 €