click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Shitur

19
Real Estate in Saranda
Shitje

Real Estate në Shqipëri. Të drejtat ekskluzi...

70.000 €
Shitje apartamentesh Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi dhe me pamje deti për shitje në [more]
Shitje apartamentesh Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi dhe me pamje deti për shitje në Sarandë Adria Residence. [more]
19
Sale apartment, Saranda, Albania
Shitje

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Sh...

57.800 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shiperi. Qyteti i Sarandës është një bukuri jugo [more]
Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shiperi. Qyteti i Sarandës është një bukuri jugore e veçantë. Me të gjith [more]
13
Property for sale in Albania
Shitje
sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shit...

40.000 €
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat [more]
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre [more]
1 1 70.00 m2details
11
Real Estate For sale in Albania
Shitje
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pa...

64.000 €
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe [more]
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se [more]
2 102.00 m2details
19
Aprtment for sale in Albania
sold

Prone ne shitje ne Vlore. Apartament I mobil...

95.000 €
Apartament i kendshem me pamje nga deti per shitje ne Vlore . Apartamenti ndodhet ne nje n [more]
Apartament i kendshem me pamje nga deti per shitje ne Vlore . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qy [more]
2 2 113.00 m2details
15
Shitje
sold

Apartament ne shitje ne qender te Vlores, S...

90.000 €
Apartament ne shitje ne qender  te Vlores, Shqiperi. Agjensia imobiliare Albrealproperty o [more]
Apartament ne shitje ne qender  te Vlores, Shqiperi. Agjensia imobiliare Albrealproperty ofron ne shitje nje aparta [more]
2 2 122.00 m2details

Compare Listings