click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Vlora

49
Projekte, Investimet

Investoni ne Shqiperi. Ndertese ne shitje ne...

500.000 €
Investoni ne Shqiperi me kompanine AlbRealProperty. Mundesi e vecante investimi ne zonen e [more]
Investoni ne Shqiperi me kompanine AlbRealProperty. Mundesi e vecante investimi ne zonen e ujit te ftohte vetem 300 [more]
10 10 520.00 m2details
40
Shitje
hot deal

Hotel ne shitje ne Vlore.

800.000 €
AlbRealProperty, Agjencia Shqiptare e Real Estate, ofron një hotel per shitje ne Vlore. Ho [more]
AlbRealProperty, Agjencia Shqiptare e Real Estate, ofron një hotel per shitje ne Vlore. Hoteli ndodhet 300 metra la [more]
15 17 980.00 m2details
15
Shitje

Apartament me verande dhe pamje deti ne shit...

71.470 €
Apartament me pamje deti ne shitje ne Vlore, Shqiperi. AlbRealProperty, agjensia imobiliar [more]
Apartament me pamje deti ne shitje ne Vlore, Shqiperi. AlbRealProperty, agjensia imobiliare Shqipetare ju ofron apa [more]
1 1 67.10 m2details
8
Shitje

Studio-apartment Vlore, Shqiperi.

32.760 €
Studio-apartment ne Vlore, Shqiperi. Residenca ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qy [more]
Studio-apartment ne Vlore, Shqiperi. Residenca ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit dhe vetem 10 minuta [more]
1 1 50.40 m2details
13
Shitje

Apartament me verande ne shitje ne Shqiperi,...

56.910 €
Apartament me verande ne shitje ne Shqiperi, Vlore. Ne qytetin e Vlores ofrohet per shitje [more]
Apartament me verande ne shitje ne Shqiperi, Vlore. Ne qytetin e Vlores ofrohet per shitje nje apartament me nje dh [more]
1 1 81.30 m2details
10
Shitje

Garsoniere ne shitje ne Shqiperi ne qytetin ...

30.680 €
Garsoniere ne shitje ne Shqiperi ne Vlore. Bleresi i ardhshem ka mundesine e perdorimit te [more]
Garsoniere ne shitje ne Shqiperi ne Vlore. Bleresi i ardhshem ka mundesine e perdorimit te kopshtit perpara ballkon [more]
1 1 47.20 m2details
13
Shitje

Apartamente ne shitje ne Shqiperi.

47.580 €
Apartamente ne shitje ne Shqiperi. Ky apartament i ofruar nga kompania jone ka nje dhome g [more]
Apartamente ne shitje ne Shqiperi. Ky apartament i ofruar nga kompania jone ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne nje k [more]
1 1 73.00 m2details
12
Shitje

Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gju...

44.720 €
Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gjumi. Ne qytetit bregdetar te Vlores ofrohen mun [more]
Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gjumi. Ne qytetit bregdetar te Vlores ofrohen mundesi te panumerta apartam [more]
1 1 68.00 m2details
17
Shitje

Kokteil Bar ne shitje ne Vlore, Shqiperi.

400.000 €
Kokteil bar ne shitje ne Vlore, Shqiperi. Kjo pasuri komerciale eshte dizenjuar dhe mobilu [more]
Kokteil bar ne shitje ne Vlore, Shqiperi. Kjo pasuri komerciale eshte dizenjuar dhe mobiluar nga nje studio dizenji [more]
130.00 m2details
14
Shitje

Shitje pronash ne Shqiperi. Apartament me dy...

57.000 €
Shitje pronash ne Shqiperi. Apartament me dy dhoma gjumi, Vlore. Albrealproperty, ofron ap [more]
Shitje pronash ne Shqiperi. Apartament me dy dhoma gjumi, Vlore. Albrealproperty, ofron apartament me dy dhoma gjum [more]
2 1 116.00 m2details
12
Shitje

Prona ne shitje ne Vlore. Apartament ne shit...

47.000 €
Prona ne shitje ne Vlore. Apartament ne shitje ne Shqiperi. AlbRealProperty ofron ne shitj [more]
Prona ne shitje ne Vlore. Apartament ne shitje ne Shqiperi. AlbRealProperty ofron ne shitje nje apartament me dy dh [more]
2 1 116.00 m2details
19
Qira

Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlor...

500 € per month
Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore. Albrealproperty ofron nje apartament eksklu [more]
Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore. Albrealproperty ofron nje apartament ekskluziv me qera ne Vlore, Shq [more]
2 2 151.00 m2details

Compare Listings