click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Advanced Search

0 € to 600.000 €

we found 0 results

Properties listed in Vlora

20
buy apartment in Albania_20
Shitje

Blej apartament në Shqipëri. Shitje apartame...

39.000 €
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni d [more]
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë [more]
1 1 74.00 m2details
15
house for sale in Albania
Shitje

Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Vlora, zona Uj...

110.000 €
Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Nje mundësi e re ofruar nga AlbRealProperty në Vlorë. Kjo sh [more]
Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Nje mundësi e re ofruar nga AlbRealProperty në Vlorë. Kjo shtëpi për shitje në Shqipë [more]
2 1 120.00 m2details
Albania Real Estate opportunity
Shitje

Apartamente ne Vlore. Ndertim i cilesise se ...

Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. [more]
Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre [more]
22
property rent in Albania
Qira

Apartamente ne Vlore. Prona ne Vlore. Prona ...

200 € per month
Apartament me siperfaqje te bollshme ne Vlore shume prane detit. AlbRealProperty ofron kët [more]
Apartament me siperfaqje te bollshme ne Vlore shume prane detit. AlbRealProperty ofron këtë pronë me qera në Shqipë [more]
2 2 145.00 m2details
19
rent apartment in Albania
Qira

Apartament me qera ne Vlore. Kompleksi Oslo.

250 € per month
Apartament me qera ne Vlore Shkoni në http://rentinvlora.com/sq/ për apartamentet më të mi [more]
Apartament me qera ne Vlore Shkoni në http://rentinvlora.com/sq/ për apartamentet më të mira në Vlorë AlbRealProper [more]
1 1 82.00 m2details
11
real estate in Albania
Shitje

Shitet apartament ne Vlore. Prona ne shitje.

59.500 €
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealPrope [more]
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . [more]
12
Albania Real Estate
Shitje

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne...

52.500 €
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të [more]
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr [more]
1 1 75.00 m2details
42
Villa in Albania
Shitje

Vile ne shitje ne Vlore.

399.000 €
pronë ekskluzive për shitje nga AlbRealProperty. Kjo vilë është e vendosur në një vend të [more]
pronë ekskluzive për shitje nga AlbRealProperty. Kjo vilë është e vendosur në një vend të qetë dhe të bukur të gjir [more]
4 5 360.00 m2details
20
Industrial Property in Albania
Shitje

Prone ne shitje ne Vlore. Ndertese industria...

2.800.000 €
AlbRealProperty, agjensi imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje ndertese industriale [more]
AlbRealProperty, agjensi imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje ndertese industriale ne Vlore. -Objekti.      [more]
5,600.00 m2details
13
Property for sale in Albania
Shitje
sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shit...

40.000 €
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat [more]
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre [more]
1 1 70.00 m2details
11
Real Estate For sale in Albania
Shitje
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pa...

64.000 €
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe [more]
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se [more]
2 102.00 m2details
19
Aprtment for sale in Albania
sold

Prone ne shitje ne Vlore. Apartament I mobil...

95.000 €
Apartament i kendshem me pamje nga deti per shitje ne Vlore . Apartamenti ndodhet ne nje n [more]
Apartament i kendshem me pamje nga deti per shitje ne Vlore . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qy [more]
2 2 113.00 m2details

Compare Listings